JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews

Drugi spis próbny od 1 do 30 kwietnia 2020 r.

Opublikowano: wtorek, 07 kwiecień 2020

Szanowni mieszkańcy Gminy Dubicze Cerkiewne

Nasza gmina, jako jedna z 16 gmin w Polsce, została wybrana do przeprowadzenia w dniach 1-30 kwietnia 2020 r. II spisu próbnego do Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Każdy z nas ma obowiązek ustawowy dokonania samospisu internetowego z wykorzystaniem interaktywnej aplikacji znajdującej się na stronie https://nsp2021.spis.gov.pl

Zwracam się z gorącą prośbą. Weźmy udział w spisie, wykazując się postawą obywatelską dla dobra naszej społeczności lokalnej. Jednocześnie proszę młodzież, aby pomogła w dokonaniu samospisu rodzicom, dziadkom, znajomym, jeżeli będą mieli trudności z dopełnieniem obowiązku spisowego.

Jeżeli potrzebować będą Państwo naszej pomocy prosimy o kontakt telefoniczny z Urzędem Statystycznym w Białymstoku (tel. 85 749 77 88) lub Urzędem Gminy (tel. 85 682 79 81).

W szczególnie uzasadnionych przypadkach, gdy osoba objęta obowiązkiem spisowym nie będzie mogła wypełnić formularza elektronicznego, rachmistrz spisowy skontaktuje się z nią telefonicznie, aby pomóc w dopełnieniu obowiązku spisowego. Tożsamość rachmistrza telefonicznego będzie można sprawdzić dzwoniąc do Urzędu Statystycznego w Białymstoku lub Urzędu Gminy.

Wójt Gminy

Leon Małaszewski