JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews

XVII edycja Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

26.02.2019

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że rozpoczęła się XVII edycja Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”.

Celem konkursu jest promowanie zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych. Kierowany jest on do osób pełnoletnich, prowadzących produkcyjną działalność rolniczą.

Patronat Honorowy nad konkursem objął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej  Duda.

Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest
w jednostkach Kasy, na stronie internetowej www.krus.gov.pl., w prasie oraz
w przedstawicielstwach współorganizatorów i patronów medialnych. Zgłoszenia należy składać w Oddziale Regionalnym lub Placówkach Terenowych KRUS, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29 marca 2019 roku.

W szesnastu edycjach Konkursu udział wzięło ponad 19 tysięcy gospodarstw indywidualnych. Każdego roku uczestnikom przyznawane są cenne nagrody. Zdobywcy pierwszego miejsca w 2018 roku, Państwo Agata i Zbigniew Przyjemscy z Kamieńczyc w województwie świętokrzyskim otrzymali ciągnik rolniczy Ursus C-380 o mocy 55 KW.

Reprezentanci województwa podlaskiego, Państwo Urszula i Bartłomiej Micunowie, zam. Chodorówka Stara Kolonia gm. Suchowola zostali nagrodzeni za udział w finale Konkursu i stosowanie rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie rolnym. Dodatkowo otrzymali nagrodę za wyjątkową dbałość o estetykę obejścia gospodarskiego i duży wkład pracy w tworzenie wspaniałych krajobrazów wiejskich

Zapraszamy do udziału w konkursie.