JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews

Gmina Dubicze Cerkiewne otrzymała dofinansowanie na realizację projektu w ramach Programu Odnowy Wsi Województwa Podlaskiego

11.07.2018

W środę, 4 lipca br. w urzędzie marszałkowskim w Białymstoku wójt gminy Dubicze Cerkiewne Leon Małaszewski oraz skarbnik gminy Pani Anna Kulik podpisali umowę z marszałkiem Jerzym Leszczyńskim i członkiem zarządu Stefanem Krajewskim na realizację projektu na terenie gminy Dubicze Cerkiewne polegającym na kontynuacji remontu świetlicy w miejscowości Jagodniki.

Czytaj więcej...

Harmonogram odbioru odpadów

10.07.2018

Harnmonogram odbioru odpadów komunalnyh niesegregowanych i selektywnych dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej na terenie Gminy Dubicze Cerkiewne na okres od 01.07.2018 do 31.12.2018

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o sprzedaży w formie aukcji trzech używanych samochodów

04.07.2018

Gmina Dubicze Cerkiewne zaprasza do wzięcia udziału w aukcji sprzedaży trzech używanych samochodów. Aukcja odbędzie się 17 lipca 2018.

  • autobusu AUTOSAN H6-10.03S
  • samochodu specjalnego (pożarniczego) marki Skoda 706 RTHP
  • samochodu terenowego marki UAZ 469 B

Czytaj więcej...

Szacowanie strat spowodowanych suszą

26.06.2018

Wójt Gminy Dubicze Cerkiewne uprzejmie informuje producentów rolnych, że mogą składać wnioski o oszacowanie strat w gospodarstwach rolnych lub działach specjalnych produkcji rolnej spowodowanych suszą. Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy Dubicze Cerkiewne pok. nr 6 - Sekretariat.

Czytaj więcej...

Taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę na terenie gminy Dubicze Cerkiewne

12.06.2018

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Hajnówce informuje, te Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z siedzibą w Białymstoku zatwierdził taryfę dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę na terenie gminy Dubicze Cerkiewne oraz wsi Policzna, Kuraszewo i Biała Straż na terenie gminy Kleszczele.

Czytaj więcej...