JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews

Usługi internetowe na terenie naszej gminy

czwartek, 30 wrzesień 2021

Drodzy Mieszkańcy !

Z radością informujemy, że już działamy w gminie Dubicze Cerkiewne w miejscowościach Dubicze Cerkiewne, Grabowiec, Tofiłowce, Koryciski, Jagodniki, Stary Kornin, Rutka i z przyjemnością będziemy świadczyć usługi telekomunikacyjne w Waszych domach.

Jesteśmy doświadczoną firmą działającą na rynku lokalnym od ponad 20 lat. Bierzemy udział w wielu projektach, które pozwalają nam łączyć Podlasie. Zdajemy sobie sprawę z olbrzymiego zapotrzebowania na niezawodne usługi dlatego cieszymy się ogromnym zaufaniem coraz większego grona zadowolonych klientów. W swojej ofercie proponujemy usługi w zakresie:

1.Szybkiego i niezawodnego Internetu
2.Telewizji Kablowej z bogatą ofertą programową
3.Telefonu Stacjonarnego z niskim abonamentem
4.Telefonu komórkowego z nielimitowaną ilością połączeń

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami i zamówienia usług internetowych.

Zapraszamy do Biura Obsługi Klienta w Siemiatyczach, przy ulicy Grodzieńskiej 33D pon. - pt. 8.00 - 18.00 oraz Biura Obsługi Klienta w Białymstoku, przy ul. Piastowskiej 11 pon. - pt. 8.00 - 19.00 sobota 8:00 - 14:00.

Zamówienia można składać również telefonicznie codzienniepod numerem tel 85 333 33 33 w godz. 7.00-20.00 lub na stronie www.koba.pl/Formularz