JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews

Konkursu dla dzieci na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym "Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję"

Opublikowano: piątek, 24 lipiec 2020

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że na stronie internetowej www.krus.gov.pl została ogłoszona I edycja Konkursu dla dzieci na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym "Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję".
 
W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 11-14 lat, których przynajmniej jeden rodzic/opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w okresie przyjmowania zgłoszeń do Konkursu. Zadanie konkursowe polega na ułożeniu rymowanki (min. 5 wersów), promującej prawidłowe nawyki i zachowania dzieci związane z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzującej wykaz czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie należy powierzać dzieciom poniżej 16 lat.
 
Pracę konkursową podpisaną imieniem i nazwiskiem uczestnika wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowy m należy przesłać do dnia 31.08.2020 r. do godz. 24:00 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W temacie wiadomości mailowej należy wpisać: Konkurs na rymowankę oraz imię i nazwisko dziecka. Pracę wysyła rodzic/opiekun prawny dziecka, ubezpieczony w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
 
Komisja Konkursowa wyłoni spośród uczestników 20 laureatów z największą liczbą punktów. Zwycięzcy zostaną uhonorowanych nagrodami rzeczowymi o wartości ok. 300 zł.
 
Szczegółowe informacje oraz Regulamin Konkursu zostały zamieszczone na stronie internetowej Kasy.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie.