JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews

Uroczystość poświęcona obchodom Dnia Kobiet

Opublikowano: piątek, 29 marzec 2019

8 marca 2019 r. wzorem lat ubiegłych w GOKSIR w Dubiczach Cerkiewnych zorganizowana została uroczystość poświęcona obchodom Dnia Kobiet I tym razem nasze Panie nie zawiodły i licznie przybyły na uroczystość, aby wspólnie świętować . Było też kilku Panów, którzy towarzyszyli swoim wybrankom.

W tym roku uroczystość poprowadził Sekretarz Gminy Pan Mikołaj Ławrynowicz. W części artystycznej uroczystych obchodów zaprezentowali się zarówno przedszkolacy i uczniowie a także o osoby starsze. Jako pierwsi zaprezentowali się na scenie przedszkolacy, którzy z pełnym zapałem i szczerością serca śpiewali piosenki i recytowali wiersze tematycznie związane z Dniem Kobiet przygotowane przez swoje wychowawczynie Panią Ninę Baczyńską i Alinę Leoniuk. Następnie ze swoim repertuarem wystąpili uczniowie klas I-IV, przygotowani przez Panią Ewę Awksietijuk i Panią Irenę Nawrocką. Natomiast Pani Halina Treszczotko z uczniami z klasy VII i VIII przygotowała dwie humoreski: „Czerwony Kapturek współcześnie” i „O kobietach z przymrużeniem oka”.

Po części artystycznej Pan Leon Małaszewski – Wójt Gminy Dubicze Cerkiewne złożył Wszystkim Paniom tym obecnym i za ich pośrednictwem nieobecnych na uroczystości najserdeczniejsze życzenia i wręczył tradycyjne róże jako symbol szacunku i uznania. Czas przy słodkim poczęstunku umilał zespół wokalny „Na szczastia” działający przy GOKSiR w Dubiczach Cerkiewnych oraz „gwiazda uroczystości” wspaniały wokalista i akordeonista Pan Mirosław Ciesnowski, który swoim śpiewem przy akompaniamencie akordeonu porwał wszystkich obecnych do tańca i wspólnego śpiewania

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie.

Organizatorami spotkania byli: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Dubiczach Cerkiewnych i Wójt Gminy Dubicze Cerkiewne.